T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Samsun Asarcık İlçe Devlet Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Samsun Asarcık İlçe Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komite ve Komite Üyelerimiz

Güncelleme Tarihi: 13/02/2019

Hasta Güvenliği Komitesi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr. Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Remzi Soylu

Laboratuvar Teknikeri

Bölüm Kalite Sorumlusu

Savaş Tosun

Hemşire

Acil Bölüm Kalite Sorumlusu

Serkan Tosun

Radyoloji Teknisyeni

Radyoloji Bölüm Sorumlusu

Faruk Bodur

V.H.K.İ

Bilgi İşlem Sorumlusu

Şeyma Akkaya

Hemşire

Eczane Sorumlusu

Gül Ertural

Hemşire

Enfeksiyon Ve Eğitim Hemşiresi

Remziye Uyanık

Hemşire

Bölüm Kalite Sorumlusu

Ayşegül Çalışır

Ebe

Bölüm Kalite Sorumlusu

Sevgi Güler

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

 

Çalışan Güvenliği Komitesi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr. Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi/

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Gül Ertural

Hemşire

Enfeksiyon Hemşiresi

Oğuzhan Noyan

Güvenlik Personeli

Güvenlik Birim Sorumlusu

Sümeyye Dönergöz

Hemşire

Çalışan Hakları Birim Sorumlusu

Sedat Zengin

Hemşire

İş Sağlığı Ve Güvenliği Sorumlusu

 

Eğitim Komitesi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr. Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi/

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Gül Ertural

Hemşire

Eğitim-Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Sevgi Güler

Hemşire

Hekim Dışı Sağlık Personeli

Remziye Uyanık

Hemşire

Bölüm Kalite Sorumlusu

 

Tesis Güvenliği Komitesi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr. Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi/

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetler Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Sedat Zengin

Hemşire

İş Güvenliği Sorumlusu

Oğuzhan Noyan

Güvenlik Görevlisi

Güvenlik Birimi Sorumlusu

Yaşar Gonca

Teknik Destek Elemanı

Teknik Servis Sorumlusu

 

 

İş Sağlığı Ve Güvenliği Kurulu

Adı Soyadı

Ünvanı

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi/

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Sümeyye Dönergöz

Hemşire

Çalışan Hakları Sorumlusu

Sedat Zengin

Hemşire

İş Sağlığı Güvenliği Sorumlusu

 

Risk Değerlendirme Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Dr.Mücahit Göl

Pratisyen Hekim

Acil.Sorumlu Hekimi

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali İşler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Mustafa Konuşum

Sürekli İşçi

Tıbbi Kayıt Ve Arşiv

Saim Çöl

V.H.K.İ

Poliklinik Sorumlusu

Sedat Zengin

Hemşire

İş Güvenliği Sorumlusu

Büşra Alkan

Laboratuvar Teknisyeni

Laboratuvar Sorumlusu

Serkan Tosun

Radyoloji Teknisyeni

Radyoloji Sorumlusu

Remziye Uyanık

Hemşire

Klinik Sorumlusu

Ayşegül Çalışır

Ebe

Doğumhane Sorumlusu

Şeyma Akkaya

Hemşire

Eczane Sorumlusu

Dt.Naciye Dereköy

Diş Hekimi

Diş Hekimi

Faruk Bodur

V.H.K.İ

Bilgi İşem Sorumlusu

 

 

Enfeksiyon Kontrol Komitesi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi/

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Temsilcisi

Özden Bölükbaş

Dahiliye Uzmanı

Uzman Hekim

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Gül Ertural

Hemşire

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Remziye Uyanık

Hemşire

Hemşire/ Bölüm Kalite Sorumlusu

 

Bilgi Güvenliği Komitesi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi/

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Gül ERTURAL 

Hemşire 

Bilgi Güvenliği Sorumlusu

                          Remziye UYANIK                            Hemşire  
                          Erkan ÇAĞLAR                             V.H.K.İ         Bilgi İşlem Sorumlusu 

 

Mavi Kod Yönetim Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi/

Özden Bölükbaş

İç Hastalıkları Uzmanı

Uzman Hekim

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Yönetici Temsilcisi

 

 

 

Beyaz Kod Yönetim Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi/

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Temsilcisi

Oğuzhan Noyan

Güvenlik Personeli

Güvenlik Birim Sorumlusu

Cengizhan Akkuş

Teknik Destek Elemanı

Bilgi İşlem Sorumlusu

 

Akılcı İlaç Kullanım Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi/

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Özden Bölükbaş

İç Hastalıkları Uzmanı

Uzman Hekim

Şeyma Akkaya

Hemşire

Eczane Birim Sorumlusu

 

 

Hasta Başı Test Cihazı Sorumluları

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Savaş Tosun

Hemşire

Acil Servis

Büşra Alkan

Laboratuvar Teknikeri

Laboratuvar

Remziye Uyanık

Hemşire

Klinik Hizmetleri

Savaş Tosun

Att

112 Ambulans

 

Tıbbi Cihaz Yönetimi Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi/

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Sevgi Güler

Hemşire

Tıbbi Cihaz Yönetimi Sorumlusu

Faruk Bodur

Sürekli İşçi

 

Bilgi İşlem Sorumlusu

 

Sterilizasyon Ve Dezenfeksiyon Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Temsilcisi

Sevgi Güler

Hemşire

Tıbbi Cihaz Yönetimi Sorumlusu

Gül Ertural

Hemşire

Enfeksiyon Hemşiresi

 

Genel Bölüm Ve Uyum Eğitim Sorumluları

Adı Soyadı

Sorumlu Olduğu Bölüm

 

Hande Acar

Hemşirelik Hizmetleri Temsilcisi

Genel Uyum Eğitim Sorumlusu

Gül Ertural

Eğitim Hemşiresi

Genel Uyum Eğitim Sorumlusu

Savaş Tosun

Hemşire-Acil Servis

Bölüm Uyum Eğitim Sorumlusu

Serkan Tosun

Radyoloji Teknisyeni-Röntgen

Bölüm Uyum Eğitim Sorumlusu

Büşra Alkan

Laboratuvar Tek.-Laboratuvar

Bölüm Uyum Eğitim Sorumlusu

Remziye Uyanık

Hemşire-Klinikler

Bölüm Uyum Eğitim Sorumlusu

Dursine Kırımlı

Sürekli İşçi-İdari Hizmetler

Bölüm Uyum Eğitim Sorumlusu

Savaş Tosun

112 Ambulans

Bölüm Uyum Eğitim Sorumlusu

Sibel Durmuş

Memur

Bölüm Uyum Eğitim Sorumlusu

Ahmet Tahtacı

Temizlik Elemanı-Temizlik Hizmetleri

Bölüm Uyum Eğitim Sorumlusu

Oğuzhan Noyan

Güvenlik Personeli-Güvenlik Birimi

Bölüm Uyum Eğitim Sorumlusu

Savaş Tosun

Aşçı-Mutfak Ve Yemekhane Hizmetleri

Bölüm Uyum Eğitim Sorumlusu

 

Bölüm Kalite Sorumluları

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Remziye Uyanık

Hemşire

Hasta Bakım Hizmetleri

Gül Ertural

Hemşire

Enfek. Kontrolü Ve Önlenmesi Hizmetleri

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

Tesis Yön.-Acil Durum Ve Afet Yön.-Stok Yön.

Cengizhan Akkuş

V.K.H.İ

Bilgi İşlem Sorumlusu

Savaş Tosun

Hemşire

Acil Sağlık Hizmetleri

Büşra Alkan

Laboratuvar Teknikeri

Laboratuvar Hizmetleri

Serkan Tosun

Radyoloji Teknisyeni

Görüntüleme Hizmetleri

Remziye Uyanık

Hemşire

Yataklı Servis Sorumlu Hemşiresi

Savaş Tosun

Att

Ambulans Hizmetleri Sorumlusu

Şeyma Akkaya

Hemşire

Eczane Hizmetleri

Remziye Uyanık

Hemşire

Sterilizasyon Hizmetleri

Dt. Naciye Dereköy

Diş Hekimi

Ağız Ve Diş Sağlığı Hizmetleri

Ayşegül Çalışır

Ebe

Doğum Hizmetleri

Mustafa Konuşum

Sürekli İşçi

Hasta Dosyası Ve Arşiv

Yusuf Yeşilırmak

Hizmetli

Morg Hizmetleri

Hasan İyison

Hizmetli

Hasta Kabul

Oğuzhan Noyan

Güvenlik Personeli

Güvenlik Hizmetleri Sorumlusu

Sevgi Güler

Hemşire

Taşınır Kayıt Kontrol

Savaş Tosun

Hemşire

Mutfak Hizmetleri

Habibe Demirtaş

Sürekli İşçi

Çamaşırhane Hizmetleri

Sevgi Güler

Hemşire

Tıbbi Cihaz Sorumlusu

Saim Çöl

V.H.K.İ.

Poliklinik Sorumlusu

 

 

Hasta Ve Yakınlarının Görüşlerini Değerlendirme Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Üst Yönetim Temsilcisi

Sevda Taştemir

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Yönetim Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Sevgi Güler

Hemşire

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

Sümeyye Dönergöz

Hemşire

Çalışan Hakları Sorumlusu

 

Tıbbi Atık Sorumluları

Adı Soyadı

Ünvanı

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi/

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Gül Ertural

Hemşire

Tıbbi Atık Sorumlusu

Savaş Tosun

Hemşire

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

Remziye Uyanık

Hemşire

Servis Sorumlu Hemşiresi

Ahmet Tahtacı

Temizlik Personeli

Temizlik Personeli Sorumlusu

 

Acil Durum Ve Afet Yönetimi Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Temsilcisi

Sedat Zengin

Hemşire

İş Güvenliği Sorumlusu

Ahmet Kocatürk

Hemşire

Sivil Savunma Sorumlusu

 

Bina Turları Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Sevda Taştemir

İdari Ve Mali Hizmetler Müdürü

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Temsilcisi

Sedat Zengin

Hemşire

İş Güvenliği Sorumlusu

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Birimi

Yaşar Gonca

Teknik Destek Elemanı

Teknik Servis Sorumlusu

 

Farmakovijilans Sorumlusu

Adı Soyadı

Ünvanı

Dr. Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

 

Öz Değerlendirme Ekibi I.Dönem

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Remziye Uyanık

Hemşire

Yataklı Servis Sorumlu Hemşiresi

Savaş Tosun

Hemşire

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

Sevgi Güler

Hemşire

Biyomedikal-Ayniyat Depo Sorumlusu

Şeyma Akkaya

Hemşire

Eczane Sorumlusu

Gül Ertural

Hemşire

Eğitim-Enfeksiyon Hemşiresi

 

 

Öz Değerlendirme Ekibi Iı.Dönem

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Remziye Uyanık

Hemşire

Yataklı Servis Sorumlu Hemşiresi

Savaş Tosun

Hemşire

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

Sevgi Güler

Hemşire

Biyomedikal-Ayniyat Depo Sorumlusu

Şeyma Akkaya

Hemşire

Eczane Sorumlusu

Gül Ertural

Hemşire

Eğitim-Enfeksiyon Hemşiresi

 

 

İlaç Yönetim Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Şeyma Akkaya

Hemşire

Eczane Sorumlu Hemşiresi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Mücahit Göl

Pratisyen Hekim

Acil Servis Sorumlu Hekimi

Gül Ertural

Hemşire

Enfeksiyon Hemşiresi

 

 

Nutrisyon Destek Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Şeyma Akkaya

Hemşire

Eczane Sorumlu Hemşiresi

Özden Bölükbaş

Uzman Doktor

Dahiliye Uzmanı

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Remziye Uyanık

Hemşire

Servis Sorumlu Hemşiresi

Gül Ertural

Hemşire

Enfeksiyon Hemşiresi

Sevgi Güler

Hemşire

Hemşire

Remziye Uyanık

Hemşire

Nutrisyon Destek Hemşiresi

 

 

Bebek Dostu Hastane Komisyonu

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Remziye Uyanık

Hemşire

Servis Sorumlu Hemşiresi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Ayşegül Çalışır

Ebe

Doğumhane Sorumlu Ebesi

 

 

Konsültasyon Değerlendirme Komisyonu

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Sevda Taştemir

Yönetim Temsilcisi

İdari Mali İşler Müdürü

Remziye Uyanık

Hemşire

Yataklı Servis Sorumlu Hemşiresi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Melek Uyanık

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzamanı

Uzman Hekim

Özden Bölükbaş

İç Hastalıkları Uzamanı

Uzman Hekim

Mücahit Göl

Pratisyen Hekim

Acil Servis Sorumlu Hekimi

Gösterge Değerlendirme Komisyonu

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Sevda Taştemir

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Birim Temsilcisi

Savaş Tosun

Hemşire

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Remziye Uyanık

Hemşire

Klinik Sorumlu Hemşiresi

Serkan Tosun

Radyoloji Teknikeri

Radyoloji Sorumlu Teknisyeni

Şeyma Akkaya

Hemşire

Acil Servis İndikatör Hemşiresi

Gül Ertural

Hemşire

Eğitim/Enfeksiyon Hemşiresi

Büşra Alkan

Laboratuvar Teknisyeni

Laboratuar Sorumlu Teknisyeni

Faruk Bodur

Sürekli İşçi

Bilgi Sistemleri Sorumlusu

 

 

 

 

Güvenlik Raporlama Değerlendirme Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Remziye Uyanık

Hemşire

Yataklı Servis Sorunlu Hemşiresi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Gül Ertural

Hemşire

Eğitim/Enfeksiyon Hemşiresi

Şeyma Akkaya

Hemşire

Eczane Sorumlu Hemşiresi

 

 

Acil Durum Ve Afet Yönetimi Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Halkla İlişkiler Sorumlusu-Kurumlar Arası Kordinasyon Sorumlusu-Operasyon Şefi

Sevda Taştemir

İdari Mali İşler Müdürü

Hap Başkanı

Remziye Uyanık

Hemşire

Tıbbi Teknik Danışma Kurulu-Planlama Şefi

Sedat Zengin

Hemşire

İş Sağlığı Güvenligi Sorumlusu

Ahmet Kocatürk

Hemşire

Sivil Savunma Sorumlusu

Hande Acar

Hemşire

Kalite Birimi

Gül Ertural

Hemşire

Eğitim Hemşiresi

Şeyma Akkaya

Hemşire

Lojistik Şefi

Sevda Taştemir

İdari Mali İşler Müdürü

Finans Şefi

 

 

 

Klinik Kalite İyileştirme Komitesi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Sevda Taştemir

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Birim Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Hande Acar

Hemşire

Hemşirelik Hizmetleri Sorumlusu

Hande Acar

Hemşire

Uss Sorumlusu

 

 

 

Acil Servis Sevk Değerlendirme Komisyonu

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Sevda Taştemir

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Birim Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Alper Us

Pratisyen Hekim

Acil Servis Sorumlu Hekimi

Savaş Tosun

Hemşire

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

 

 

İzleme Ve Değerlendirme Ekibi

Adı Soyadı

Ünvanı

 

Dr.Mustafa Sindi

Hastane Yöneticisi/Başhekim

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

Sevda Taştemir

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Birim Temsilcisi

Hande Acar

Hemşire

Kalite Yönetim Direktörü

Remziye Uyanık

Hemşire

Yataklı Servis Sorumlu Hemşiresi

Savaş Tosun

Hemşire

Acil Servis Sorumlusu

Serkan Tosun

Röntgen Teknisyeni

Röntgen Birim Sorumlusu

Büşra Alkan

Labaratuvar Teknisyeni

Labaratuvar Sorumlusu

Gül Ertural

Hemşire

Eğitim-Enfeksiyon Hemşiresi

Şeyma Akkaya

Hemşire

Eczane Sorumlusu

Saim Çöl

Memur

Poliklinik Sorumlusu